STYRELSE  -
Aktiv Ungdom Norrort

 

Ordförande
Bo Arkelsten

 

Vice ordf.
Matilda Klinga


Ekonomifrågor

Erik Henriksson

 
Adjungerad Sekreterare

Lena Stenberg

 

Ledamot
Ying Zangh

Ledamot

Farzaneh

Ledamot
Christian Horne

Adjungerad

Anci Westman
 

u kan ändra denna exempeltext. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec libero. Suspendisse bibendum. Cras id urna. Morbi tincidunt, orci ac convallis aliquam, lectus turpis varius lorem, eu posuere nunc justo tempus leo. 

Mailadresser till styrelsen:
Ordförande
bo.arkelsten@gmail.com
Vice ordf.
matilda.klinga@tele2.se
Ekonomifrågor
erik.ch.henriksson@gmail.com
Adjungerad Sekreterare
lena.e.stenberg@gmail.com
Ledamot
farzaneh777@hotmail.com
Ledamot
perrinzhang@hotmail.com
Ledamot
christian.horne@hotmail.com
Suppleant
yasin.kaya1986@hotmail.com.
Adjungerad
anci.westman@gmail.com

ÅRSMÖTE

Genomfördes 12 mars 2018.
Extrainsatt årsmöte genomfördes 11 september 2018
Nästa årsmöte genomförs mars 2019.

Vill du vara med i valberedningen?

Sittande i valberedningen:

Tiina Klinga

Majlis Alvarsson

Kontakta vårt kontor: kurser@aktivungdomnorrort.se

070 080 98 28 - 070 080 98 29

Nästa styrelsemöte 
2018-12-02